Pierwszy taniec – pamiątka na całe życie.

     Jeśli wesele to muzyka i taniec, a chwilą, na którą czekają wszyscy goście i która przynosi wiele wzruszeń jest pierwszy taniec młodej pary.  Warto pomyśleć o tym wcześniej, zwłaszcza jeśli taniec nie jest Waszą mocną stroną. Kilka godzin spędzonych na sali tanecznej z pewnością pozwoli poczuć się Wam pewniej na parkiecie.  Odpowiednie przygotowanie sprawi, że Wasz taniec dostarczy wielu pozytywnych emocji wszystkim gościom, a zdjęcia i film z występu będą cudowną pamiątką na całe życie.

skye-studios-L6zXAJD01Ak-unsplash

      Wybierając utwór i styl tańca, warto zastanowić się nad tym jacy jesteście i co lubicie. Jeszcze dziesięć lat temu na parkiecie królował głównie walc wiedeński lub angielski. Dziś tańczy się wszystko: tango, salsę, walca połączonego z tańcem nowoczesnym. Możliwości są ogromne i wszystko zależy od Waszych upodobań i możliwości. Ważne, by czuć się w tym dobrze, a nie robić coś wbrew sobie. W końcu to wasz dzień i pierwszy taniec nie ma być przykrym obowiązkiem, a cudownym przeżyciem, które dostarczy pozytywnych emocji.

     Warto też pomyśleć o przygotowaniu nie tylko do pierwszego tańca, ale i do tanecznego szaleństwa podczas całego wesela. Zasady tańca w parze oraz efektowne połączenia sprawią, że będziecie szaleć do białego rana . Po takich lekcjach popularny „2 na 1” z wujkiem czy ciotką nie będzie już przykrym obowiązkiem, a gorąca salsa i energetyczny rock& roll sprawi, że poczujecie się jak gwiazdy tańca.

Wierzę, że moje wieloletnie doświadczenie i ogromna radość jaką dają mi lekcje z parami sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie wspaniałą pamiątka na całe życie.

Zapraszam na wspólne lekcje tańca w Warszawie  
Emilia Lis