OPINIE

21 myśli nt. „OPINIE

 1. Do Emilii trafiliśmy z polecenia i teraz z czystym sumieniem polecamy dalej.

  Układ tworzony na bieżąco, minuta po minucie, całkowicie dostosowany do umiejętności pary.
  Pełen profesjonalizm Emilii i otwartość na ludzi sprawiają że zajęcia to czysta przyjemnosc.

  Gorąco pozdrawiamy!

 2. Bardzo polecamy zajęcia z Emilią, bo to nauczycielka:
  1. Ze świetnym podejściem do tych, którzy lubią tańczyć, ale i do tych, którzy na parkiecie nie czują się zbyt pewnie.
  2. Kreatywna, z własną inicjatywą, a przy tym otwarta na potrzeby i pomysły (niekiedy szalone ;)) uczestników
  3. Bardzo profesjonalna
  4. Cierpliwa
  5. Szalenie pozytywna osoba – zawsze w dobrym humorze i z dobrą energią

  Można by jeszcze długo wymieniać, bo pomogła nam przygotować żywiołową i oryginalną choreografię do pierwszego tańca, która bardzo podobała się nie tylko nam, ale i naszym gościom :). Dziękujemy za wspólnie spędzony czas – dla nas zawsze miło oraz efektywnie 🙂 Każda lekcja z Emilią to nie były wydane, ale bardzo dobrze ZAINWESTOWANE pieniądze, więc jeśli ktoś się zastanawia czy w ferworze ślubnych wydatków warto wziąć lekcje indywidualne, to my podpowiadamy, że warto. Dzięki pomocy Emilii mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie w postaci nagrania naszego występu oraz umiejętności taneczne, z których pewnie jeszcze nie jeden raz skorzystamy :).

 3. Serdecznie dziękujemy Emilii, że pomogła nam przejść przez przygotowania do jednej, nie oszukujmy się 😉 dla niektórych najbardziej stresującej części wesela – pierwszego tańca. Emilia jest wspaniałą instruktorką i przemiłą osobą. Potrafi połączyć pomysły narzeczonych z ich możliwościami, a także dostosować choreografię do sali weselnej. Pomimo, że wybraliśmy nietypowy jak na wesele taniec, Emilia sprawiła, że poczuliśmy się wyjątkowo spełniając swoje marzenie, a goście byli zachwyceni 🙂

  Gorąco polecamy zajęcia u Emilii każdej parze 🙂
  Pozdrawiamy

 4. O zajęciach z Emilką mogłabym pisać i pisać :).
  Po pierwsze Emilka jest wspaniałą osobą – ciepłą, energiczną i bardzo kontaktową. Trafnie „ocenia” zdolności i umiejętności swoich uczniów i dostosowuje poziom trudności choreografii do w/w oraz marzeń młodej pary, szukając złotego środka :D, tak aby taniec sprawiał młodej parze satysfakcję i przede wszystkim nie stresował, był zjawiskowy i zachwycił gości. Same lekcje – przyjemność! Z jednej strony – wspaniałe merytorycznie, pełne cennych uwag, z drugiej – w bardzo luźnej, koleżeńskiej atmosferze. Wraz z moim mężem żałujemy, że pierwszy tanieć już za nami. Na lekcje do Emilki na pewno wrócimy.
  Kochana – jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia!

 5. Emilia jest perfekcyjna! Dzięki niej wyeliminowaliśmy stres praktycznie do zera, układ wymarzony, subtelny z nutką emocjonującej rumby. Bardzo polecamy! :))

 6. Z czystym sumieniem i miłą chęcią polecamy Emilię. Nauka pierwszego tańca z Emilią była samą przyjemnością. Ułożyła nam piękny i ciekawy układ do wybranej przez nas piosenki i dzięki niej ten pierwszy taniec był taki jak sobie wymarzyliśmy. Doskonale odczytała nasze intencje i oczekiwania oraz dopasowała układ do naszych predyspozycji i możliwości. Dzięki niej mniej się stresowaliśmy, a goście byli zachwyceni. Emilia jest profesjonalistką, zna się doskonale na tym co robi, a przy tym jest bardzo cierpliwa i otwarta na wszelkie sugestie. Atmosfera na zajęciach była zawsze bardzo miła. W kwestiach organizacyjnych też nigdy nie było problemu. Krótko mówiąc, wszystko na 6 z plusem!
  Dziękujemy i polecamy!

 7. Dziękujemy za cierpliwość, zaangażowanie, serce i nieocenioną pomoc w nauce pierwszego tańca weselnego. Dzięki Emilii wszyscy goście weselni byli oczarowani.
  Najbardziej podobała nam się atmosfera na sali tanecznej. Zawsze było wesoło, luźno, lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze. Byliśmy zaskoczeni umiejętnościami Emilii. Ma ogromny dar do przekazywania wiedzy i talent do tego co robi. Z nas kompletnych amatorów zrobiła tancerzy.Wystarczyło kilka spotkań, abyśmy przygotowali prostą i robiącą dobre wrażenie choreografię.
  Jeśli ktoś w siebie nie wierzy to zapewniamy, że Emilia zrobi z niego tancerza!!!
  Nie wyobrażamy sobie lepszej instruktorki tańca. Emilia – ideał.

 8. Emilia to wspaniała nauczycielka tańca. Jeżeli mielibyśmy scharakteryzować ją w trzech słowach to byłyby to: profesjonalizm, uprzejmość i serdeczność. Można mieć wątpliwości czy warto wydawać, bądź co bądź, niemałe pieniądze na serię indywidualnych zajęć z Emilią, tylko po to żeby raz w życiu zatańczyć ładnie jeden taniec, ale kto zaryzykuje nie będzie żałował. Nasze wątpliwości minęły od razu po wykonaniu pierwszego tańca i teraz wiemy, że lekcje z Emilią były warte każdej złotówki, bo dzięki niej rozpoczęliśmy wesele z wdziękiem i klasą.

 9. Emilio:) dziękujemy serdecznie za lekcje z pierwszego tańca. Dzięki nim nasze wesele i emocje które nam towarzyszyły były niezapomniane. Nasz pierwszy taniec był cudownym i wyjątkowym przeżyciem, który zapamiętamy do końca życia. Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w sympatycznej i bezstresowej atmosferze. Bardzo nam pomogly podczas tak waznego momentu w naszym zyciu. Jeszcze raz dziękujemy 🙂

 10. Z Emilia odbylismy cztery lekcje przygotowywujace do pierwszego tanca na weselu. Bardzo doceniamy przyjemna atmosfere, umiejetnosci i pomyslowosc jak i otwartosc Emilii. Zwracala uwage na nasze potrzeby i tempo uczenia sie, Dzieki Niej nasz taniec wyszedl lepiej niz oczekiwalismy i w miare bez stresu:)

 11. Zajęcia z Emilią oceniam bardzo profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie. Emilia genialnie przygotowała Nas do Naszego pierwszego tańca, który zatańczyliśmy bezbłędnie. Jej cierpliwość, wiara w Nas dawała Nam poczucie bezpieczeństwa oraz zbudowała zaufanie. Bardzo fajna kobieta z ogromnym talentem oraz zamiłowaniem do tego co robi co czuć od początku zajęć. Jej opanowanie i spokój dają ogromne efekty.
  Pozdrawiamy
  Monika i Dawid

 12. Wyjątkowo cierpliwa i kreatywna nauczycielka. Potrafi stworzyć ciekawy i prosty do wykonania układ do każdej wybranej muzyki. Możecie być pewni, że powalicie swoich gości na kolana, tańcząc według wskazówek Emilii:) Polecamy !

 13. Wszyscy szukający nauczyciela tańca z pasją, profesjonalnym i pełnym zaangażowania podejściem do nie zawsze utalentowanych (i zestresowanych) tancerzy powinni trafić do Emilii. Jak nikt inny potrafi zarazić pozytywną atmosferą, dobrać choreografię do indywidualnych umiejętności, muzyki i – co najważniejsze – umie wlać w kursantów tyle optymizmu, że wszystko po prostu musi się udać!
  Emilia wyłapuje wszelkie błędy techniczne grożące niewprawnym tancerzom poplątaniem nóg, koryguje sylwetkę, sposób trzymania rąk, poruszania się… daje mnóstwo cennych wskazówek – po prostu uczy, jak świetnie prezentować się na parkiecie w każdej sytuacji. Umiejętności nabyte na jej kursach na pewno przydadzą się na niejednej tanecznej imprezie.
  Z tak fajnym nauczycielem naprawdę trudno się rozstać, więc obecnie kontynuujemy zajęcia w grupie. Szczerze polecamy kursy u Emilii!

 14. Polecamy bardzo Emilkę, miła i przesympatyczna osoba, stworzyła wspaniałą atmosferę pracy i w sumie zabawy, totalnie bezstresowe podejście, potrafi wyeksponować walory narzeczonych , bardzo dobrze wspominamy ten czas spędzony z Emilką, jeszcze raz gorąco polecamy, nasz pierwszy taniec tańczyliśmy dwa razy na naszym weselu i jeszcze raz na poprawinach na życzenie gości

 15. Gorąco polecamy zajęcia z Emilią! To cierpliwa i kreatywna nauczycielka oraz przemiła osoba.Nasz pierwszy taniec wyszedł rewelacyjnie, a goście byli zachwyceni!
  Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy.

 16. Cud kobieta, z genialnym podejściem do klienta. Z faceta drewno potrafiła zrobić tancerza w 4 lekcje.

  Polecamy i czekamy na zajęcia grupowe

 17. Na przygotowania do pierwszego tańca trafiliśmy do Emilii całkiem przypadkowo – szukając takiej oferty w internecie.

  Od początku Emilia zrobiła na nas dobre wrażenie swoim podejściem i komunikacją z nami – bardzo łatwo ustaliśmy plan przygotowań do naszego tańca.

  Same lekcje wspominamy bardzo dobrze. Oboje w zasadzie nie potrafiliśmy wcale tańczyć – mieliśmy na celu przygotować się do pierwszego tańca w ciągu paru spotkań.

  Lekcje przebiegały w miłej, luźnej atmosferze. Wystarczyło zaledwie kilka spotkań, abyśmy przygotowali dosyć prostą, ale elegancką i robiącą dobre wrażenie choreografię – na bazie walca angielskiego.
  Efekt na weselu był bardzo dobry – taniec wyszedł nam tak jak planowaliśmy, a goście byli pod wrażeniem 🙂

  Podsumowując – polecamy przygotowania do pierwszego tańca u Emilii!

 18. Do Emilki chodziliśmy na zajęcia grupowe (taniec towarzyski) po czym zdecydowaliśmy się poprosić ją o przygotowanie nas do pierwszego tańca na naszym weselu. Wyszło świetnie, zwróciła nam uwagę na to co najistotniejsze. Wystarczyło kilka spotkań, a efekty były rewelacyjne. Podsumowując, Emilia ma świetne podejście, zaraża pozytywną energią, zajęcia są dynamiczne i zróżnicowane. Połączenie profesjonalizmu z dobrą zabawą .
  Bardzo polecamy!

 19. Do Emilii trafiliśmy całkiem przypadkiem najpierw na zajęcia grupowe, a potem na indywidualne. Już wtedy zauważyliśmy ogromny potencjał, cierpliwość i zaangażowanie tej instruktorki, a co najważniejsze umiejętność przekazania swojego doświadczenia w prosty i lekki sposób zawsze z uśmiechem na twarzy. To sprawiało, że zajęcia nie były tylko zwykłą rutyną, ale okresem w którym spędzaliśmy miło czas odrywając się od codziennych obowiązków. Kursy nigdy nie były dla nas nudne Emilia jest osobą która wręcz zaraża pozytywną energią.
  Nasz pierwszy taniec wyszedł przecudnie, a choreografia którą ułożyła nam Emilia wzbudził wielki zachwyt i zainteresowanie wszystkich gości na naszym weselu. Do obecnej chwili słyszymy miłe komplementy i uznanie za to jak zatańczyliśmy.
  Aż trudno uwierzyć, że my którzy byliśmy nieśmiali, wstydliwi, całkowici amatorzy tańca towarzyskiego w tym ważnym dla nas dniu czuliśmy się niczym królowie parkietu. Pewni siebie, uśmiechnięci, zrobiliśmy show, które na długo pozostało w pamięci.
  Nasz przykład bez wątpienia świadczy o ogromnych umiejętnościach i kompetencji Emilii.
  Jeśli mielibyśmy jeszcze raz podjąć się nauki tańca, to nie wyobrażamy sobie innej instruktorki jak Emilia. Dzięki Tobie nie tylko nauczyliśmy się kroków tanecznych, ale zyskaliśmy też ogromną pewność siebie w tańcu.
  Dziękujemy i gorąco polecamy!

 20. Witam,

  Kontakt do Emilii dostaliśmy od znajomych.
  Już po pierwszym spotkaniu można stwierdzić, że ma się do czynienia z Profesjonalistką przez duże P!
  Współpraca z Emilią to niezwykła przyjemność, potrafi słuchać i dopasowuje temperamenty do swojej wizji.
  Chcielibyśmy bardzo podziękować za świetne przygotowanie i porządną dawkę humoru przy nauce tańca:)
  Czas poświęcony nauce łączył przyjemne z pożytecznym. Świetna choreografia i profesjonalizm Emilki spowodował, że nasz pierwszy taniec zrobił furorę! Do dnia dzisiejszego każdy nam gratuluje pomysłu i wykonania:)

  Każdej parze, która szykuje się do tego niezapomnianego dnia jakim jest ślub i wesele życzymy, aby na swojej drodze spotkała ludzi podobnych do Emilki. I to nie tylko ze względu na jej niezaprzeczalny talent, ale również dlatego, że to zwyczajnie przesympatyczna kobietka:-)

  Pozdrawiamy!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.